Transfery w Porto – z lotniska do centrum / okolic Porto i na lotnisko

Porto Portugalia Polski Lokalny Przewodnik po Porto InfoPorto InfoLizbona InfoPortugalia Zwiedzanie Co Warto Zobaczyć Najważniejsze Zabytki i Atrakcje Turystyczne

Zorganizowane transfery w Porto – zarówno z lotniska do miasta, jak i z centrum Porto na lotnisko – są dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób szukających wygodnego i łatwego sposoby dojazdu z lotniska do wybranego noclegu. Jaka jednak jest cena takiego transferu z lotniska  w Porto do miasta, jak taki transfer zamówić, jaką firmę wybrać oraz jakie są inne możliwości dojazdu na trasie lotnisko Porto – centrum Porto? Zapraszamy do naszego poradnika, który opisuje szczegółowo sprawę transferów zorganizowanych w Porto.

Z roku na rok rośnie popularność zamawiania zorganizowanych transferów z lotniska do noclegu, który wybraliśmy na wyjazd do Porto. Jest to opcja bezpieczna, popularna, często korzystna w stosunku cenowym do tradycyjnych taksówek oraz wygodna. Porto, jako jedna z najpopularniejszych destynacji turystycznych w Portugalii, doczekało się w końcu czasów, kiedy to oferta zorganizowanych transferów jest duża i pewna. Poznajcie zatem szczegóły.

O lotnisku w Porto szczegółowo piszemy we wpisie: Wszystko o lotnisku w Porto – informacje, rozkłady lotów, wypożyczalnie samochodów, sklepy, przechowalnia bagażu + informacje praktyczne >>> Zapraszamy do zapoznania się z tym wpisem, który przedstawia najważniejsze informacje o lotnisku w Porto. Będzie on pomocny dla wszystkich przed podróżą, a szczególnie, jeśli planujemy przesiadkę na lotnisku w Porto, międzylądowanie lub spędzimy tam więcej czasu np. czekając na lot do Lizbony (Więcej o Lizbonie znaleźć można na www.InfoLizbona.pl). Podobnie, jeśli zamierzamy wypożyczyć samochód na lotnisku w Porto.

Porto – lotnisko: Transfery do centrum

Jako alternatywa do tradycyjnych form dojazdu z lotniska w Porto do centrum metrem, autobusami lub taksówkami, czy pojazdami działającymi w sieci Uber, jest możliwość zamówienia prywatnego lub współdzielonego transferu z lotniska do centrum Porto. Największą firmą, która zajmuje się tego typu transferami jest firma Suntransfers, z usług której sami już korzystaliśmy wielokrotnie, dlatego polecamy ją również naszym Czytelnikom i wszystkim wybierającym się do Porto lub północnej Portugalii.

Porto prywatny transfer z lotniska na lotnisko dojazd transfery samochodowe jak dojechać cena informacje Portugalia

 

Transfery takie mają kilka plusów, które sprawiają, że warto je rozważyć, gdy myślimy o tym, jak dojechać z lotniska do naszego hotelu lub apartamentu, a także gdy nie wiemy, jak wrócić na lotnisko, na lot powrotny:

  • WYGODA: Nie musimy martwić o nic po przylocie Przedstawiciel firmy transferowej czeka na nas w hali przylotów i odbiera nas z lotniska, a następnie zawozi pod wybrany w rezerwacji adres.
  • BEZPIECZEŃSTWO: Są to legalnie działające firmy, które mają wszystkie pozwolenia oraz sprawne, bezpieczne pojazdy spełniające wszystkie wymagania techniczne i drogowe.
  • PEWNOŚĆ: Nigdy jeszcze nie mieliśmy żadnych problemów z zorganizowanymi transferami – zarówno z lotniska w Porto do centrum, jak z centrum na lotnisko w Porto, a korzystaliśmy już z takich transferów wiele razy.
  • ŁATWOŚĆ REZERWACJI: Strona rezerwacyjna jest dostępna w języki polskim, jak i centrum pomocy. Rezerwację transferu z / na lotnisko możemy zrobić online jeszcze przed podróżą w kilka minut. System rezerwacyjny jest przejrzysty i łatwy w obsłudze, a dodatkowym plusem jest możliwość zarządzania rezerwacją online.
  • PEWNA CENA: Jeszcze przed podróżą znamy dokładną, ostateczną ceną. Płatność następuję online, więc nie ma potrzeby żadnego rozliczania się z kierowcą na miejscu. Unikamy tym samym nieuczciwych taksówkarzy lub niespodzianek przy płatnościach za transport do hotelu.
  • KONKURENCYJNA CENA: Zamówienie transportu online do noclegu w Porto ma często zdecydowanie korzystniejszą cenę, niż oferowane transfery hotelowe. Taniej oczywiście często dochodzi dojazd do centrum metrem lub Uberem, jednak jest to całkowicie inna forma rezerwacji / dojazdu. Znając cenę i opłacając serwis jeszcze przed przylotem unikamy też niespodzianki przy płaceniu w taksówce (takie niespodzianki niestety też się zdarzają!).
  • KOMFORT: Nie musimy nigdzie chodzić z bagażami i szukać przystanków transportu publicznego, postojów taxi lub biletomatów. Kierowca czeka na nas już w hali przylotów i prowadzi nas do samochodu.

Transfery w Porto – dla kogo szczególnie?

Taka forma dojazdu z lotniska do centrum Porto lub innych miast (np. Braga, Matosinhos, dolina rzeki Douro) jest szczególnie polecana dla większych grup turystów, gdyż można zarezerwować jeden pojazd, rodzin z dziećmi, osób ceniących komfort, wygodę i czas. Pomocna będzie ona również dla osób podróżujących z większym bagażem / bagażem niewymiarowym i potrzebujących większych pojazdów (w takim przypadku warto jednak zawsze sprawdzić warunki przewozu danej firmy transportowej). Zadowolone na pewno będą również grupy przyjaciół, którzy cenią pewność rezerwacji, łatwość jej dokonania oraz lubiące mieć zaplanowane wszystko wcześniej.

Lotnisko w Porto – transfer: cena

Korzystając z wyszukiwarki poniżej można sprawdzić nie tylko dostępność transferów i pojazdów z / na lotnisko w Porto, ale również cenę konkretnego transferu. Wystarczy uzupełnić wymagane pola i zaraz wyświetlą nam się różne formy dostępnych transferów, które możemy zarezerwować. Transfery można również rezerwować na ostatni moment (tzn. mniej, niż 48h do wylotu/przylotu).


Gdy już będziemy mieli zarezerwowane loty do Porto, noclegi w Porto, transfery, to warto zastanowić się nad zwiedzaniem Porto oraz co chcemy zobaczyć w tym przepięknym mieście. Mamy nadzieję, że w tym pomocny dla wszystkich będzie właśnie portal InfoPorto.pl Osoby zainteresowane poznaniem Porto z nami, zapraszamy do kontaktu: polski przewodnik po Porto >>>

2 komentarze. Przeczytaj je poniżej lub dodaj kolejny

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)