Najlepsze życzenia … z Porto!

Porto Boże Narodzenie 2018 Nowy Rok 2019 Życzenia Świąteczne Wesołych Świąt Przewodnik

Wszystkim naszym czytelnikom oraz fanom cudownego Porto i zakochanym w Portugalii życzymy przepięknych świąt Bożego Narodzenia. Przyjmijcie nasze najszczersze i najlepsze życzenia prosto z Porto – Porto magicznego, Porto kuszącego winem, ciekawymi zabytkami, niepowtarzalnym klimatem, pysznym jedzeniem i swoimi mieszkańcami, którzy tworzą ten cudowny klimat miasta. Święta to czas szczególny w Porto – czas szczególny dla wszystkich mieszkańców miasta, jak i całej Portugalii. Niech to będzie też piękny czas dla Was!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkiego dobrego. Czasu spędzonego tak, jak zawsze sobie o tym marzyliście, czasu w rodzinnej i cudownej atmosferze. Wielu wyjątkowych momentów, prezentów wywołujących uśmiech na Waszej twarzy (być może prezentem dla niektórych będzie właśnie podróż do Porto!), pysznego jedzenia oraz niezapomnianego czasu spędzonego w gronie bliskich.

Cieszmy się wszyscy tym wyjątkowym okresem w roku – bez znaczenia, czy lubicie święta, czy nie lubicie, jak je i gdzie je obchodzicie. Niech to będzie po prostu dobry okres dla nas wszystkich. Jeśli macie to szczęście spędzać święta Bożego Narodzenia 2018 lub przywitać Nowy Rok 2019 właśnie w Porto lub gdziekolwiek indziej w Portugalii, to niech ta okazja sprawi, że zakochacie się w małej, ale jakże urokliwej Portugalii. W jej złotych plażach oblewanych przez błękitne wody oceanu, portugalskich zabytkach i atrakcjach, smacznym jedzeniu i przemiłych mieszkańcach. Niech ta okazja sprawi, że zawsze będziecie chętnie tutaj wracać i odkrywać, jak niezwykłym krajem jest Portugalia, jak tajemnicze i klimatyczne jest Porto lub inne miasta i miasteczka tego kraju.

Porto Boże Narodzenie 2018 Nowy Rok 2019 Życzenia Świąteczne Wesołych Świąt Przewodnik

Mamy nadzieję, że InfoPorto.pl pomoże Wam zakochać się w Porto i północnej Portugalii, a siostra – strona InfoLizbona.pl oczaruje Was Lizboną oraz jej okolicami. Jeśli interesuje Was, jak spędzają Boże Narodzenie Portugalczycy, jakie tradycje i zwyczaje są charakterystyczne dla tego kraju, to zapraszamy do naszego tekstu: Boże Narodzenie w Portugalii – tradycje, zwyczaje, obrzędy i typowe dania bożonarodzeniowe >>>

Życzymy Wam również wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2019 – niech to będzie jeszcze lepszy rok, niż mijający rok 2018. Rok pełen sukcesów dla Was zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Rok wielu ciekawych podróży, zawsze zielonego światła, rok wypełniony szczęśliwymi momentami, trafnymi decyzjami oraz wieloma zakochania się w Porto i Portugalii.


Pozdrawiam serdecznie z Porto i wszystkiego dobrego!
Do zobaczenia w Porto w 2019 roku!

Dodaj nowy komentarz

Imię jest wymagane.
Adres email jest wymagany.
Nieprawidłowy adres URL. (http://example.com)