Współpraca z InfoPorto.pl

InfoPortopl Współpraca Reklama Agencje Nieruchomości Pośrednik Fotograf Bloger Blog Strona Reklamy Przewodnik po Porto Portugalia Oporto Zwiedzanie Zdjęcia Fotografie Komercyjne

Strona InfoPorto.pl – przewodnik po Porto i północnej Portugalii, to największa i najczęściej odwiedzana strona w języku polskim o Porto w Internecie. Regularnie jest ona aktualizowana i uzupełniana o nowe treści. Wraz ze stroną InfoLizbona.pl – praktycznym przewodniki po Lizbonie i połączone konta w mediach społecznościowych (m.in. strony na FB, tablice Pinterest, konto na Twitterze lub w serwisie Instragram, czy Google Plus i poprzez kanał na YouTube) każdego dnia dostarczamy inspiracji, porad, pomysłów, zdjęć i wideo na temat zwiedzania nie tylko Porto, Lizbony, ale i całej Portugalii. Sprawdźcie nas!

Z dnia na dzień się rozwijamy, tworzymy, działamy – najlepiej świadczą o tym nasze statystyki. Jeśli jesteś zainteresowany ich dokładnym poznaniem, to zapraszamy do kontaktu >>>. Lubimy nowe wyzwania, nowych ludzi, nowe rzeczy, a jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe pomysły, inspiracje, komentarze, krytykę (tą konstruktywną cenimy najbardziej na świecie!) oraz współpracę. Wierzymy, że razem z innymi możemy zrobić znacznie więcej, niż byśmy to zrobili sami. A co lubimy i co możemy zrobić dla Ciebie, dla nas, dla naszych Czytelników i Klientów?

  • Kochamy pisać. Mieliśmy okazję napisać już kilka tekstów na temat Lizbony, Porto i całej Portugalii, udzielić kilku wywiadów – sama przyjemność pisać lub wypowiadać się o tym, co się kocha. Możemy napisać do Ciebie tekst na temat Portugalii lub udzielić wywiadu, jeśli będzie potrzebował.
  • Oferujemy możliwość reklamy na stronie InfoPorto.pl i InfoLizbona.pl – reklamy różnego typu. W rachubę wchodzą zarówno duże banery, jak i mniejsze grafiki umieszczane w naszych tekstach.
  • Dysponujesz ciekawym produktem, aplikacją lub masz dobry pomysł, który chcesz przetestować w Portugalii? Być może zainteresuje on naszych Czytelników i będzie dla nich pomocny podczas planowania lub w czasie samej wizyty w Portugalii. Napisz do nas w tej sprawie.
  • Tworzymy i aktualizujemy przewodniki po Portugalii. Do tej pory współpracowaliśmy m.in. z wydawnictwami Pascal i Bezdroża. Jakie są tego efekty? Cały czas kontynuujemy naszą współpracę, a powoli tworzy się również nasz autorski przewodnik po Portugalii! Jeśli zatem potrzebujesz konsultacji w temacie Portugalii, to zapraszamy do kontaktu >>>
  • Robimy zdjęcia i to dużo zdjęć, fotografia to nasza pasja, która pozwala nam pokazać piękno Portugalii. Jeśli zatem potrzebujesz zdjęć z Portugalii, z Portugalią w tle lub z Portugalią w roli głównej, to dobrze trafiłeś! Dysponujemy zdjęciami zarówno do użytku komercyjnego, jak i niekomercyjnego. Założyliśmy pierwszego fotograficznego bloga z Portugalii, który jest dostępny pod adresem portugalia-inspiruje.pl >>>, a na którym prezentujemy nasze zdjęcia. Zobacz, czy któreś z nich Cię zainteresują i zainspiruj się Portugalią!
  • W naszych tekstach i materiałach na stronie jest miejsce na link sponsorowany do Twojej strony, grafikę reklamową lub kilka słów o Twojej działalności, czy produktach. Jedna zasada: nie wprowadzamy w błąd naszych Czytelników, nie kłamiemy, nie kolorujemy.
  • Jeśli masz inny pomysł na wykorzystanie naszej strony i jej kanałów komunikacyjnych lub może wręcz przeciwnie i nie masz pomysłu, to napisz do nasz >>> – co dwie lub trzy głowy, to nie jedna, dlatego razem na pewno wymyślimy coś ciekawego i fajnego
  • Strona InfoPorto.pl to przede wszystkim nowe, inspirujące podejście do poznawania Porto. Znajdziecie tutaj wiele przydatnych wskazówek, inspiracji, pomysł na odkrywanie Porto. Zapraszamy do korzystania z nich! Oferujemy również możliwość wynajęcie prywatnego przewodnika po Porto – z nami zwiedza się Porto inaczej, ale więcej o tym przeczytacie tutaj: Polski przewodnik po Porto i Portugalii >>>

Zapraszamy do kontaktu z nami, czy to przez formularz kontaktowy >>> lub pisząc na adres info@infoporto.pl, a nawet jeśli nie będzie nam dane współpracować, to zapraszamy na kawę!

InfoPortopl Współpraca Reklama Agencje Nieruchomości Pośrednik Fotograf Bloger Blog Strona Reklamy Przewodnik po Porto Portugalia Oporto Zwiedzanie Zdjęcia Fotografie Komercyjne

DANE KONTAKTOWE I DO FAKTUR

Nazwa firmy: INFOLIZBONA.PL UNIPESSOAL LDA
Telefon: +351 967 352 639
Adres: Praceta Mirita Casimiro n4 R/C A
Miasto: 2675-410 Odivelas
Kraj: Portugalia

NIPC: 514342382
Wpis do Registo Nacional dos Agentes de Animação Turística: 861/2017
Polisy ubezpieczeniowe: Acidentes Pessoais: Apólice n.º 7679217 i Responsabilidade Civil: Apólice n.º 7679215