Polski przewodnik po Porto i północnej Portugalii

Przewodnik po Porto i północnej Portugalii Dolina Douro Oporto Polski przewodnik przewodnicy lokalny polecany Portugalia Portugal Zwiedzanie

Prywatny przewodnik po Porto, to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą poznać Porto i północną Portugalię lepiej, ciekawiej, efektywniej, również od strony mieszkańca, a nie tylko tradycyjnych przewodników turystycznych po Porto. Współpracujemy tylko z najlepszymi polskimi przewodnikami po Porto i północnej Portugalii, gdyż zależy nam zawsze na 100% satysfakcji zwiedzających, kameralności, unikalnym programie i możliwości pokazania Porto w nieszablonowy i oryginalny sposób, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości każdej osoby.

Chcesz poznać miejsca znane tylko mieszkańcom Porto, lokalne i smaczne restauracje, w których jadają każdego dnia Portugalczycy, zejść z turystycznych szlaków, by odkryć ukryte perełki Porto, a jednocześnie mieć pewność, że nic ważnego nie umknie Twojej uwadze podczas zwiedzania? Nie chcesz się martwić o wyznaczenie trasy zwiedzania, list miejsc do zobaczenia, a jednocześnie selekcjonowania co warto, a co warto mniej? A może interesuje Cię poznanie Porto od strony mieszkańców tego miasta – jesteś ciekawy, jacy są mieszkańcy Porto, jak spędzaj czas, co lubią jeść, co ich drażni w Porto, a za co kochają to miasto najbardziej na świecie?

 

Przewodnik po Porto

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Zwiedzaj, smakuj, poznawaj i odkrywaj Porto oraz północną Portugalię z nami, by w pełni poznać, jak niezwykłym kalejdoskopem historii, smaków, kultury i ludzi jest Portugalia i Porto. Nasi przewodnicy, to nie tylko specjaliści w tym co robią, a ich kompetencje potwierdzają lata doświadczenia w tej pracy oraz opinie zadowolonych Klientów, ale przede wszystkim też mieszkańcy Porto. Nasi przewodnicy po Porto to osoby, które żyją w tym mieście i mają przyjemność je odkrywać na nowo każdego dnia, osoby, których pasja zamieniła się w pracę zawodową, a teraz mają przyjemność dzielić się swoją pasją i wiedzą z osobami odwiedzającymi Porto.

Przewodnik po Porto to nie tylko oferta zwiedzania Porto lub innych miast północnej Portugalii, ale również możliwość dowiedzenie się czegoś więcej o tym mieście, posłuchania o rzeczach, o których nie piszą tradycyjne przewodniki książkowe, a także smakowania i doświadczenia miasta z jego mieszkańcami. Zwiedzanie ma kameralny charakter, a program każdorazowo może być dostosowany do indywidualnych potrzeba i zainteresowań uczestników. Przewodnik pomoże w ominięciu kolejek do zwiedzanych obiektów, poleci tylko sprawdzone i dobre restauracje, lokalne miejsc z fado, najlepsze miejsca, by zakochać się w smaku wina porto, wytłumaczy co warto jeszcze zobaczyć, a co lepie sobie odpuścić.

Przewodnik po Porto – kontakt

Turyści indywidualni oraz grupy zainteresowane skorzystaniem z naszej pomocy podczas zwiedzania, mogą skontaktować się z nami pisząc wiadomość e-mail na adres zwiedzanie@infoporto.pl Można również wysłać wiadomość korzystając z formularza kontaktowego dostępnego poniżej. Prosimy w Państwa wiadomości zawrzeć informacje nt. dat pobytu w Porto oraz łącznej ilości osób, które są zainteresowanie zwiedzaniem, co pozwoli skrócić Państwa czas oczekiwania na odpowiedź.


Na wiadomości odpowiadamy do 48 godzin – jeśli do tego czasu nie uzyskali Państwo odpowiedzi, to prosimy o sprawdzenie folderu „spam” w programie pocztowym i/lub kontakt telefoniczny.